Narko-Jihad
En Ståle Økland har skrevet en bok som heter «Operasjon Gamma» om narko-bandenes inntog i Norge. Han har da en kronikk i Klassekampen i dag hvor han forsøker å rette opp den offentlige misforståelse at «integrering løser ikke gjengproblemet.» (6 november 2018)

Ståle Økland Foto: privat
Helt åpenbart befinner Økland seg på realitetenes terreng og det ønskes alltid velkommen. Men ut fra den skissen han gir med sin kronikk i Klassekampen i dag mangler jeg noen dimensjoner av virkeligheten.
Allerede mens Osama bin Laden var i live utstedte Qaida direktiver om at militant Islam måtte starte Narko-Jihad mot Vesten. Den gikk slik: før inn narkotika til Europa, selg det billig til ungdommen, men det er haram å selge dop til muslimsk ungdom. Dop kafirene ned.
Dette er ingen ny krigstaktikk. England brukte den i Kina i Opiumskrigene og i moderne tid vet vi at Che Guevara og Nasser diskuterte dette med tanke på Vietnamkrigen.
Faktum er at en uhorvelig mengde amerikanske soldater kom hjem fra Vietnam som narko-junkies. Narkotika i SørVietnam kostet omtrent ingenting. Narkotikaen kom ikke fra himmelen.
Alle paramilitære og militante organisasjoner i verden i dag finansieres med kriminalitet av alle slag, narkotika er kanskje den viktigste inntektskilden. Dette gjelder alle, uten unntak.

narkobruken blant US-soldatene i Vietnam svekket naturligvis deres krigsinnsats.
Taliban, Farc, PKK, Hizballah, Boko Haram, etc etc men også etterretningstjenestene i transittstatene for narkotika er store i bransjen så som MIT i Tyrkia og ISI i Pakistan. En bør ikke glemme at narkotika er en av de aller største komponentene i verdensøkonomien.
Det er da ingen tilfeldighet at Kosovo/Albania på samme tid er en stormakt innen internasjonal kriminalitet og på samme tid ledende europeisk makt i eksport av IS-terrorister.
Og det er på dette temaet folk som Jan Bøhler stopper opp i sin tenkning av redsel for å ødelegge sine Stortingskarrierer. Han og likesinnede vil ikke forstå at militant islam og internasjonal narkokriminalitet er i symbiose.
Selv ti år etter at Udo Ulfkotte forklarte dette i sine bøker, vil man i Tyskland ikke erkjenne at et sentralt problem er at kriminelle klaner/storfamilier fra Tyrkia, Libanon, Albania, Marokko, etc har overtatt makta i de sentrale bydelene av tyske storbyer. Ja, dette gjelder også i Nederland, Italia, Frankrike etc. Alle «red light Districts» i hele Europa er i hendene på internasjonal narko-mafia, også i Gøteborg og Malmø og på vei inn i Norge.

Osama bin Laden
Den virksomheten som bandene utøver er faktisk helt i overenstemmelse med Osama bin Ladens direktiver om «Narko-Jihad».
Men da er det så viselig i vårt samfunn nå, at i stedet for å sette brikkene sammen til et forståelig hele, så går man den motsatte vei.
Jan Bøhler-retningen holder på med integrering via fritidsklubber som om det aldri eksisterte noe militant islamsk tenkning her i landet.
Sylvi Listhaug ville rydde opp i volden ved å gi 30 millioner kroner ekstra til Oslo-politiet, men heller ikke hun stakk fingeren noe dypere ned enn å gjøre det til et ordensmakt-problem.
I Klassekampen er det nærmest oppsiktsvekkende at Ståle Øklands tema kommer på trykk i det hele tatt da avisa under Bjørgulv Braanen har stått på hodet for å islamisere Norge. Og være apologeter fra alt som har med den Tredje Verden å gjøre. En interessant person for Klassekampen er en muslimsk homse eller en transvestitt fra indre Ghana.
Vel, det står intet ord om Jihadismens sentrale plass i den eksploderende narkokriminaliteten i verden i Øklands kronikk.
Nå skal vi kjøpe boka hans, men enn så lenge er Økland på trygg politisk korrekt grunn med sine analyser.
Når man skal skrive den sanne historien i ettertid om hvorfor Europa brøt sammen i anarki og vold, vil man oppsummere det slik at narkotikakriminaliteten var en sentral årsak.
Da vil det kanskje bli mulig å snakke om taktikken med «Narko-Jihad».
Osama bin Ladens tanker er ikke døde.
1 har lest innlegget i dag.
Innlegget er lest totalt 702 ganger.
18 Kommentarer
Man kan ikke forstå verdenshendelsene uten å erkjenne narkotikatrafikken som et av de sentrale motiver i krigene på Balkan, i Vietnam og Afghanistan etc. og som Jan Hårstad understreker som et ledd i å destruere vesten fra også islams side.
Daværende kansler for Vest-Tyskland Helmut Kohl ga sitt etterretningsvesen i oppdrag å komme med en analyse av hva som kunne true de vestlige demokratier i fremtiden. Svaret som hans etterretningsvesen kom opp med, var at narkotikakartellene fra Østen og Vesten vil bli så finansielt ekstremt sterke at de vil posisjonere seg innad i finans, industri etc og derigjennom få et finansielt nakketak på systemet innenfra.
Dette maktgrepet projiserer seg ned på norsk gateplan:
Politiet fotgår psykiatriske vrak med rusproblemer og tauer de inn med dagers og få ukers mellomrom, men når de får konkrete tips om storleveranser – tid, sted og personer, kan de forholde seg passive. Jeg kjenner konkret til dette. Eller et eksempel fra Oslo-området. En skole var svært plaget av pushere som hang i og utenfor skolen. Rektor hadde gjentagende ganger oppfordret politiet om bistand uten respons. En dag raste rektor og politiet kom øyeblikkelig med blålys og sirener – vel vitende om at pusherne dermed fikk tilstrekkelig tid til å løpe av gårde. Hvilken kontroll har ikke omsetningsleddene når hele Oslo over natten tørker inn for heroin, som en strategi for å sikre en prisjustering osv. Kjenner til også eksempler hvor miljøene får varseltelefon fra politihuset på Grønland forut for planlagte rassiaer. Hvordan skal man forstå all dopen som florer i fengsler og avrusningsinstitusjoner – tidligere narkomane er oppriktig redde for å sone av redsel for å falle ut på igjen! Enkelte avrusningsinstitusjoner har nærmest åpenlys omsetning innen for sine terapeutiske vegger.
Et veldig viktig poeng er at kriger utøves ut fra mange motiver – ikke bare økonomi og geopolitikk. Jeg hadde en svært spennende samtale med en innsiktsfull amerikaner hvis familie hadde vært rikspolitikere i Washington i 3-4 generasjoner. Han så det viktigste motivet for Vietnamkrigen i at makten bak makten i USA var livredd for de nye sosiale ideer som var i ferd med å fødes og stige opp til overflaten i den unge generasjonen på 1960-tallet og den kraft som bølget frem i ungdomskulturen. Ved at denne bevegelsen ble redusert til å kjempe mot Vietnamkrigen og føres ut i narkotikaproblemer – var intensjonen å avverge de virkelig farlige sosiale opprørene som ellers kunne ha sprengt seg frem og ledet til tap av fremtidskontroll for makteliten, globalistene. Ut fra denne amerikanernes perspektiv var det viktigste motivet for Vietnamkrigen å få ufarliggjort amerikanske ungdom og ungdomsbevegelse.
Narkotikahandelen er først og fremst et globalist-verktøy. Globalistene bruker Islam som våpen for å få igjennom sine planer for new globalist order. Narkotikavirksomheten er en verdenskynisme vi er vitne til som utfolder seg foran våre stuedører og gater og bygder i likhet med all annen destruksjon vi er vitne til.
Det er hyggelig at Erna Solberg har fått en globalist-pris for sitt svært grisete totalt svikefulle dobbeltspill – Med denne utmerkelsen ble det satt hale på grisen. Barneleken med å tegne hale på grisen – burde i dag blitt forvandlet til: «sett burka på purka»….
For øvrig igjen takk til Jan Hårstad og Knut Lindtner for deres viktige arbeid her på Derimot. Vi får håpe at erkjennelsens lys utøver samme kraft som lyset på trollene i norske folkeeventyr. Det er det makten er redd – derfor sensuren vil øke parallelt med folks oppvåkning.
Kaspar: dette har du så mye kunnskaper om at du bør holde oss oppdatert om utviklingen i Norge.
Det var en kommentar som burde vært slått større opp,men det kommer flere runder. Takk så lenge.
Bifaller den, Jan Hårstad!
«Erna er stjerna» ropes det taktfast.
«Sett burka på purka» kan fort komme til å bli det nye slagordet, Kaspar Gram.
….Når den døde vågner;
https://www.nationaltheatret.no/forestillinger/arkiv/2018/nar-den-dode-vagner/
Du vet tydeligvis hva du snakker om og jeg gjenkjenner det du sier fordi jeg i en årrekke har observert både innenfra og utenfra det samme.
For bortimot 20 år siden var jeg avd.leder ved ett behandlingssted i Midt-Telemark.
Ett såkalt TS (Terapeutisk samfunn) hvor behandlingen gikk over 3 år, hvor beboerne gjennomgikk ett nøye forvern, og der hoveddelen besto av bevisstgjøring slik at ansvaret for driften mer og mer ble tillagt beboerne som utøvende rollemodeller for nye beboere og der ettervernet besto i stadig mer tilbakeføring til samfunnet utenfor.
Før jeg slutte ble det gjort en grundig etterundersøkelse av det totale behandlingsresultatet og det viste seg at frafallsprosenten var relativt lavt ift den problematikken vi jobbet med.
Svært mange greide seg godt i rusfritt liv etter den trinnvis oppbyggingen ift eget ansvar og bevisstgjøring!
Den gang jeg jobbet ved behandlingsstedet var «bedriften» organisert som en stiftelse der kommunene bidro økonomisk.
Etter at behandlingsstedet ble underlagt Helseforetaket ble organisering, opplegg, innhold og behandlingsresultat forandret.
For noen uker siden fikk jeg innside info der jeg ble fortalt at behandlingstiden nå er kraftig redusert, man har ikke lov til å nekte beboerne å bruke egne mobiltlf., doptilgangen florerer «periodevis» i institusjonen, innskrivningen/utskrivningen går raskere og slik produseres svingdørspasienter.
Akkurat som i psykiatrien!
Javisst er dette en villet konsekvens!
Det er smart å holde «Dophuene» neddopet,
samtidig som færre tidligere beboere nå ansettes har fagfolkene gjort sitt inntrede for fullt!
Slike fagfolk er lette å manipulere til å bli lydige lakeier under ett strengt regime der retningslinjene kjøres nedover i systemet!
Dengang beboerne gradvis fikk bygget opp bevisstheten rundt sin egen situasjon om årsak-virkning, ble den samme bevisstheten sluset nedover til de ansatte!
Vi måtte samtidig se på vårt eget
…og sannelig hadde ansatte mye grums i sine egne ryggsekker!
To fluer i en smekk
og vinn-vinn situasjon for begge parter!
En slik utvikling er farlig når det gjelder evnen til å avsløre systemets bakenforliggende intensjon!
Selvfølgelig måtte denne «alliansen» brytes!
Samtidig som doperne fortsetter som før
og fagfolket går makt-herrens ærend
…som før!!
Som en med erfaring fra dette feltet i en årrekke er dette meget interessante betraktninger og fyller ut noen av mine observasjoner fra utsiden av institusjoner. Rusavhengighet er ingen sykdom men en livsstil og det er ingen enkel fix for dette – bare langvarig omlegging i et gitt sosialt miljø. Det dreier seg ikke bare om avholdenhet fra rusmidler, men langt viktigere – avholdenhet fra et rusmiljø.
Nettopp!
Det å bryte med rusmiljøet, rusvenner, rus-sjargong og rus-image er en meget vesentlig del av den totale omleggingen av eget liv!
Ett must!
Ingen kvikk-fix finnes når gammelt skal kastes på båten og nytt/nye relasjoner bygges opp!
Min påstand er at sterke krefter VIL ha de rusavhengige tilbake i «folden» for slik å holde egne hjul i gang!
Rusvenner…som ofte viser seg å ikke være ekte venner, trekker og drar i tillegg!
Å bli forlatt er ingen god opplevelse og slettes ikke når «vennen» blir liggende igjen i møkka!
På mange måter snakker vi om ett symbiotisk forhold på flere områder og plan!
Har diskutert problematikken med mange som tviholder på dopet og livsløgnen sin!
Nytter ikke hva jeg eller andre sier!
Folk må kjøre lina si ut
…før de kjenner hvordan grepet rundt halsen strammer!
https://www.youtube.com/watch?v=jMvFevOywgQ
Everything you think you know about addiction is wrong | Johann Hari
https://www.youtube.com/watch?v=PY9DcIMGxMs
Mitt spørsmål til videoen du postet er så, Nomad:
Hva er det som gjør at noen er istand til å bryte seg UT av the cage/buret og derfor evner å kontrollere sitt drug-forbruk dvs tar kontroll over seg selv og ikke ender opp som drug-addicted..uansett om oddsene skulle tilsi noe annet?
Johann Hari er en forfører
som kaller en ny addiction (bonding av denne typen) for kjærlighet!
Det han snakker om er IKKE ekte kjærlighet der bånd ikke går gjennom å være rusmisbrukere/tidligere rusmisbrukere!
Han leder disiplene inn i en ny type AVHENGIGHET via å omskrive den til;
kjærlighet!
De bånd jeg snakker om og som gjør at jeg kan avsløre Hari ligger på ett mye, mye dypere plan!
Jeg vet «tilfeldigvis» at tidligere rusmisbrukere nå er organisert i en verdensomspennende organisasjon som holdt sitt årlige(?) møte i august i Florida d.å.!
Slik opprettholdes bondingen/avhengigheten og vedlikeholder identiteten til rusmisbrukeren!
Det finnes nå en brukerorg for enhver tenkelig tilstand der folk får vedlikeholdt og bekreftet sine problem, både av fysiske og mental art!
De jeg snakker om har IKKE brutt seg ut av buret…kanskje jeg skal kalle det Byrået?
men er blitt omprogrammert og har begynt på det man kaller;
Ett normalt liv!
En livsløgn, er en bedre betegnelse!
https://www.youtube.com/watch?v=sutgWjz10sM
Skriv på norsk, Nomad. Dette er en norsk nettside.
Glemte pusheren i beretningen min
«…The pusherman is a monster…»
https://www.youtube.com/watch?v=uqz47xTF9N0
En amerikansk kvinne, Kay Griggs, kom med et 8 timers langt intervju i 1998. I intervjuet gir hun mange opplysninger som var sjokkerende den gang. Mye av opplysningene hun ga, er siden blitt bekreftet, men intervjuet er vel verd å se også 20 år etterpå. (Man finner lett intervjuet på internett med Google).
Kay Griggs var Norgesvenn, og kommer også med interessante opplysninger blant annet om narkotikatrafikken til Norge. Noen av opplysningene hun kommer med, kan også ha interesse i Orderud-saken.
Sitat:
I intervjuet forteller Kay om NATOs lyssky aktiviteter, og hevder at de styrer en global våpen- og narkotikahandel gjennom samarbeid med mafia og marine. Hun hevder også at NATO trener opp folk til å ta livet av alle som står i veien for dette, og nevner en rekke tilfeller hvor dette har skjedd. Hun er langt i fra sparsom med navn og referanser. ….
Kay Griggs forteller at Knut Eigum er en kompis av hennes mann George Griggs. Hun forteller at de gjorde de våpenhandel under bordet i Moss i 1995, i samarbeid med flere ansatte i det norske utenriksdepartementet. Eigum skal ha opptrådt som kontaktperson for narko-kongene i Norge….
Om det stemmer at representanter fra UD er involvert i intenasjonal narko-handel, og Knut Eigum er deres kontaktperson for videre omsetning, er dette virkelig en genistrek. Denne forbindelsen innebærer flere ekstremt gunstige forutsetninger for dem:
– I kraft av Eigums stilling som direktør for det fengselet som huser i Norges tyngste kriminelle, har de direkte kontakt med de største narko-handlerne i Norge på en naturlig måte som ikke vekker oppsikt.
– Samtidig kan de, igjen i kraft av Eigums stilling, kontrolere sine konkurrenter og bestemme hvem som skal få drive salg av narkotika, i hvert fall i øverste sjiktet, i Norge.
Sitat slutt.
Kilde:
https://clubofnow.wordpress.com/2009/08/24/north-american-terror-organization-fra-ulovelig-tungtvann-til-orderud-saken/
Litt av en historie, espen
Beretningen ga meg assosiasjoner til filmen;
THEY LIVE,
fra 1988
https://www.youtube.com/watch?v=iJC4R1uXDaE
Vincit omnia veritas:
truth conquers all things
In vino veritas;
in wine lies the truth
Her er en videoen/Intervju med Kay Griggs fra 1998.
Ikke vanskelig å finne, espen
https://www.youtube.com/watch?v=mS4-aEYhLd8
In vino veritas – in aquā sanitas
Det er ingen om vitner i en rettsak mot heroin og narkomafiaen for de som vet noe gjeller taushetens lov og de som sa noe er alle døde rimelig rask. Det eneste man vet er historiene som fortelles.
Det som er sikkert er at det er blitt sendt politisk overstyring med direktiver fra regjeringen til politiet med ordre om ingen razziaer i muslimske og spesielt pakistanske miljøer fordi det vil hindre integrering og skape brune elementer osv. Regjeringen har med andre invitert og bedt om heroin mafiaen og narko mafiaen
Det er mange andre fortellinger men skriver man om det blir man sensurert umiddelbart.
Hvis man utrykker sin frustrasjon, irritasjon og raseri mot innvandrerne og muslimer bli man stemplet som rasist. Og da er det bare en utvei igjen og det er å rette sin frustrasjon mot politikkere. Det finnes ingen andre muligheter for å utrykke sitt hat.
Javisst er det farlig for innsidere i miljøet å tyste!
De blir ofte «tatt» og vi kan spekulere i hvor mye slik tysting det er som ligger bakom de mange skyteepisodene og gjengoppgjør i vårt land!
Gjengene revierer og distribuering av dop er en viktig del av revirert!
Rett foran augene våre!
Dem av oss som ikke tilhører miljøet har derfor en plikt som ansvarlige voksne til å si kraftig ifra!
Eirik Jensens fokus og kontakt i gjengmiljøene er interressant i så måte.
Likeledes Cappelens over 20-årig innførsel av dop og Jensens deltaking i «den hemmelige nasjonale operasjonen»!
» Og da er det bare en utvei igjen og det er å rette sin frustrasjon mot politikkere.»
Hvordan konkret sier du ifra til politikerne, Hassel?
«Det finnes ingen andre muligheter for å utrykke sitt hat.»
Ingen smart måte i disse dager å bruke hat som utgangspunkt i henvendelse til politikerne!
Jeg blir imidlertid eitrandes, fly forbannet når jeg hører om- og ser mye av det som foregår!
Den reaksjonen forløser ofte frustrasjon, genererer nødvendigvis ikke hat men kan føre videre til mer engasjement og konkrete, behøvelige handlinger!
Ett grusomt ignorert omräde. Alt tyder pä at partienes hemmelige ledelse stär bak. De förste pakistanske innvandrerne var vel med pä ä sette opp nettverket. Alfred McCoy skriver godt om samarbeidet mellom amerikanske bqnker og Pakistansk etterretning,
En större flom av heroin kunne vi se i 1996 da kosovoalbanerne kom hit som flyktninger. MSM har i ettertid fremstilt dette som om det var Serbisk mafia, hvilket er tullete da de aldri kom hit,
Heroin er det ideelle produkt og salgsvare, og blir alltid tatt händ om av Jöder; mens Amfetamin er öst europeisk, MDMA,extacy blir produsert i Israel, mens cannabis er det eneste som nordmenn fär holde pä med, men de blir i gjengjeld ofte tatt.
Det er i dag globalistene som driver dette, men det er arven etter liberalismen hvilket ogsä er kolonialismen. I den politiske diskusjon har man ofte latterliggjort sosialisme og kommunisme som ubehjelpelige ökonomier i motsetning til USAs og ENglands Kapitalisme;men det har alltid vaert uten ä ta hensyn til den svarte ökonomien som liberalismen har holdt pä med;
Vi kan sitte i årevis å kaste skylda fram og tilbake mellom alle mulige og umulige aktører, Valgeir!
Den eneste som i realiteten akkurat NÅ, kan bryte bånd og bondingen til denne jævelskapen, er i første omgang
brukeren av dopet!
Uten hans/hennes egen kraft og vilje kommer de seg ikke ut av suppa!
Å sy puter under…er bjørnetjenester!
Å pusle med å forstå seg ihjæl på…er å kaste blår i egne auger!
Doperen ler seg i hjæl av deg,
mens han kanskje suger til seg noen extra kroner og din goodwill!
Plutselig er DU inne i hans/hennes grep og snurrer rundt i den samme nedadgående spiralen!
Clean break….må isåfall til for begge parter!
Jeg har gjennom egen erfaring blitt meget realistisk!
Når dop-huene blir rusfrie…og får hentet tilbake sin egen bevissthet
kan de bli meget farlige innsidere for miljøet!
Dvs de sterkeste og mest dedikerte av dem!
De som vet at de allerede har ofret mye
…og som er villig til å «ofre» resten for at «jævelens-mafia» skal knekkes ÅPEN!!
https://www.youtube.com/watch?v=PXL6eCj3DX8